O nas

o nas Cześć! Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy jeżdżą po całej Polsce od 5 lat i zwiedzają ciekawe miejsca! Założyliśmy bloga po to, by w końcu móc dzielić się z innymi naszymi wrażeniami oraz doświadczeniami związanymi z podróżami! Byliśmy już praktycznie wszędzie - albo tylko tak nam się wydaje - prawda jest taka, że co chwilę sami zaskakujemy się, gdy odkrywamy miejsce, miejscowość lub atrakcję, o której istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia! Sprawdź jak miło i ciekawie możesz i Ty spędzić swój wolny czas!
  • Home Ciekawe obiekty w Jastarni

Ciekawe obiekty w Jastarni

Jastarnia to nie tylko przepiękne plaże, piasek i morze. Jastarnia to również miejscowość z licznymi, ciekawymi i wartymi zobaczenia obiektami. Wielu turystów przyjeżdża tutaj po to, aby wypocząć na plaży, skorzystać ze słońca i wspaniałej pogody. Ile jednak można w ten sposób odpoczywać? Zazwyczaj po kilku dniach większość turystów ma ochotę na odmianę i szuka innej formy wypoczynku. Warto więc zainteresować się atrakcjami Jastarni, ponieważ ma ich ona całkiem sporo.

Jak w wielu miejscowościach nadmorskich, tak również w Jastarni znajduje się latarnia morska. Jest to ciekawa budowla, choć jak na latarnię dosyć niewielka, mierząca niewiele ponad 13 metrów. Można i warto ją zobaczyć, jednak tylko i wyłącznie z zewnątrz, ponieważ obiekt nie jest dostępny dla zwiedzających. Latarnia nie jest jednak jedynym wartym uwagi obiektem w Jastarni. Znajduje się tutaj również przepiękny neobarokowy kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Kościół ten nie jest jakąś bardzo wiekową budowlą, ponieważ powstał w roku 1932, jednak na pewno warto tutaj zajrzeć. Jest to również miejsce, w którym odbywają się różnego rodzaju koncerty organowe. Szczególnie wtedy warto tutaj przybyć. Głównie ma to miejsce latem. Każdy turysta, który wybiera się do Jastarni powinien także odwiedzić „Muzeum pod Strzechą”. Jest to prywatne muzeum, w którym znajdują się różnego rodzaju przedmioty, których używało się dawniej do połowu ryb. W muzeum tym znajdują się również przedmioty wyłowione przez rybaków z morza. Jest to bardzo interesujące miejsce i na pewno zadowoli wielu turystów. Jak widać Jastarnia posiada całkiem wiele ciekawych atrakcji turystycznych.

Przyjeżdżając tutaj warto zapoznać się z ofertą noclegów. Noclegi w Jastarni to zazwyczaj pokoje i apartamenty o wysokim standardzie [sprawdź ➨ meteor-turystyka.pl]. Baza noclegowa jest tutaj obszerna i można przebierać w różnego rodzaju ofertach, od tych całkiem tanich, do takich, które są dostępne tylko dla niewielkiej części turystów. Jedno jest pewne, decydując się na przyjazd do Jastarni na urlop, każdy na pewno dopasuje tutejszą ofertę do swoich potrzeb. Wybór jest naprawdę ogromny. Zamiast wyjeżdżać na urlop za granicę, warto przyjechać właśnie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>