O nas

o nas Cześć! Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy jeżdżą po całej Polsce od 5 lat i zwiedzają ciekawe miejsca! Założyliśmy bloga po to, by w końcu móc dzielić się z innymi naszymi wrażeniami oraz doświadczeniami związanymi z podróżami! Byliśmy już praktycznie wszędzie - albo tylko tak nam się wydaje - prawda jest taka, że co chwilę sami zaskakujemy się, gdy odkrywamy miejsce, miejscowość lub atrakcję, o której istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia! Sprawdź jak miło i ciekawie możesz i Ty spędzić swój wolny czas!
  • Home Aktywne wakacje w Międzybrodziu Bialskim

Aktywne wakacje w Międzybrodziu Bialskim

Międzybrodzie Bialskie jest niewielką miejscowością turystyczną położoną nad jeziorem Międzybrodzkim. Każdego roku można tu spotkać wielu turystów przyjeżdżających na letni wypoczynek z całej Polski. Można tu w ciszy i spokoju odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, rozkoszując się przepięknymi widokami i nieskazitelnie czystym powietrzem. Miejscowy zbiornik wodny, który powstał po wybudowaniu tamy na rzece Sole sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi na łonie natury. Czyste plaże i strzeżone kąpieliska zachęcają do aktywnego wypoczynku. Miłośnicy sportów wodnych mogą nie tylko do woli rozkoszować się kąpielami w jeziorze, ale również mają możliwość spróbowania swoich sił na kajaku czy rowerku wodnym. Sprzęt ten można za niewielką opłatą wypożyczyć w okolicznej wypożyczalni sprzętu pływającego.

Osoby lubiące aktywny wypoczynek nie muszą się tylko i wyłącznie ograniczać do sportów wodnych. Okolice Międzybrodzia Bialskiego to także doskonałe tereny do jazdy na rowerze. Górskie beskidzkie szlaki stanowią nie lada wyzwanie nawet dla zaprawionych w bojach kolarzy. Każdy chętny może sprawdzić swoją wytrzymałość i kondycję fizyczną, a przy tym będzie miał możliwość podziwiania przepięknych panoram jakie roztaczają się z okolicznych górskich szczytów.

W Międzybrodziu Bialskim funkcjonuje dobrze zorganizowana baza noclegowa. Dostępne są pokoje o różnym standardzie, zarówno w hotelach, pensjonatach jak i kwaterach prywatnych. Te ostatnie należą do najtańszych obiektów noclegowych i chętnie wybierane są przez mniej zamożne osoby, które nie mogą sobie pozwolić na tygodniowy pobyt w luksusowym apartamencie. Warto wcześniej pomyśleć o rezerwacji pobytu, bo w szczycie sezonu – zwłaszcza w miesiącach wakacyjnych może być duży problem ze znalezieniem na miejscu wolnego pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>